Tuzla ikinci el klima

“Artık klima girmeyen ev ya da iş yeri yok” desek yanlış olmayacaktır.  Tüm evlerde, iş yerlerinde, alışveriş merkezi ve kongre gibi alanlarda klimalar bulunmaktadır. Hızla ilerleyen teknoloji ile birçok elektronik üründe olduğu gibi klimalar da kısa bir zamanda demode olabilmektedir. Hal böyle olunca evinizdeki ve iş yerinizdeki klimalardan bir süre sonra kurtulmak istiyor olmanızı en iyi biz anlarız. Biz Özyalı Spot olarak Tuzla klima alanlar arasında temin ettiğimiz müşteri memnuniyeti ile en çok tercih edilen firmalardan biriyiz ve ikinci el klimalarınızı değerinde alır, sizlerin bu sorununuza tez zamanda çözüm sağlarız. 
Klimanızın modeli ve markası ne olursa olsun, hiç dert etmeyin! Uzman ekibimiz ikinci el klimanızı evinizden ve iş yerinizden alır, değerinde ödeme yapar, sizi hem eski klimanızdan kurtarır, hem de bütçenize katkı sağlarız.
Tuzla ikinci el klima alan yerler arasında ilk sıraları kimselere kaptırmayan firmamıza ulaşmak ve kaliteli hizmetimizden yararlanmak isterseniz klimaalanlar.net şeklindeki web adresimizden ve aşağıdaki telefon numaralarından biri ile bize ulaşabilirsiniz.
Telefon: 0.216.415 12 82
Cep telefonu: 0.535.888 23 25.
Tuzla spot klima alanlar arasında yer alan firmamız Özyalı Spot her tipteki, her markadaki klimanız için başvurulabilecek en uygun adreslerden biri olacaktır.
Hali hazırda piyasada birçok farklı tipte ve markada klima bulunmaktadır. Duvar tipi split klimalar, salon tipi klimalar, kaset tipi klimalar, kanal tipi klimalar, tavan tipi klimalar gibi birçok tipte; Arçelik, Bosch, Acson, Fuji, AEG, Airfel, Ariston, Beko, Baymak, Daikin, Demirdöküm, LG, Mitsubishi, Regal, Samsung, Siemens, Sunny, Vestel, Vaillant gibi birçok markada klima arasından sizinkisi hangisi olursa olsun tereddüt etmeden, endişe duymadan bizi arayabilirsiniz! 
Alanında uzman olan çalışanlarımızdan oluşan ekibimiz için klimanızın tipinin ve markasının ne olduğunun hiç önemi yoktur. Tüm klimalar için en iyi değerlendirmeyi ve en hızlı geri dönüşü yapıyor olmakla gurur duymaktayız. Siz de ikinci el klimanızı en uygun şekilde elinizden çıkarmak istiyor iseniz bir telefon uzaklıkta olan bizleri aramanızı bekliyoruz! Firmamız sizlere hizmet sunmaktan büyük bir memnuniyet duyuyor olacaktır!