Sancaktepe ikinci el klima

Klimanızdan sıkıldınız mı? Ya da çok daha fonksiyonel bir modele aşık oldunuz ve evdeki emektar klimanız ile artık ilişkinizi bitirmek mi istiyorsunuz? Telaş etmeyin, üzülmeyin! Özyalı Spot Sancaktepe klima alanlar arasında her geçen gün artan popülaritesi ile sizin de yanınızda! Asla ödün vermediğimiz hizmet kalitemiz ile müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde temin etmeye gayret etmekteyiz ve aldığımız geri dönüşlerle bunu da başardığımızı büyük bir gururla görmekteyiz.
Peki biz ne yaparız? Sizlere ikinci el klimanızdan kurtulmanız için ne şekilde yardımcı oluruz? Biz, işine aşık, işinde yetkin bir firma olarak; her biri alanında uzman olan çalışanlarımız ile klimalarınızı yerinde görür, inceler ve değerinde alarak sizlerin ikinci el klimalarınızla en rahat ve hızlı şekilde vedalaşmanıza imkan tanırız. Sizler; hem klimanızı değerinde satarak bütçenize katkı sağlamış olursunuz, hem de zahmetsiz şekilde artık istemediğiniz klimanızla vedalaşırsınız. 
Sancaktepe ikinci el klima alanlar arasında bir arayışta iseniz, klimanızı nasıl elden çıkaracağınıza kafa yormakta iseniz şayet, ayrıcalıklı hizmetimizden yararlanmak ve mutlu müşterilerimizden bir başkası olmak isterseniz bize klimaalanlar.net adresindeki web sitemizden ve aşağıdaki telefon numaralarımızdan herhangi biri ile ulaşabilirsiniz.
İş telefonu: 0.216.415 12 82
Cep telefonu: 0.535.888 23 25.
Sancaktepe ikinci el klima alan firmalar içinde Özyalı Spot, müşterilerine her tipteki klima için en hızlı ve en uygun çözümü temin eden firma olarak sadece bir telefon kadar uzaklıkta! Klimanız ister duvar tipi split klima olsun, ister salon tip klima olsun, ister kaset tipi ya da ister kanal tipi klima olsun! İster inverter klima olsun, ister klasik klimalardan biri olsun! Siz bizi arayın, uzmanlarımız her tipteki klimanız için size yardımcı olmak için hazır bekliyor olacaktır.
İkinci el eşyalardan kurtulmak çoğu kez sorundur. Özellikle de bu klima gibi demonte edilmesi ve uygun değerde değerlemesi zor olan bir eşya türü ise bu durum çok daha zor olacaktır. İşte bu noktada sizlerin imdadına yetişmek için burada bekliyoruz! Siz sadece arayın gerisi bize kalsın!