Spot Klima

Spot Klima

Evinizde ya da ofisinizde kullandığınız klimaları herhangi bir nedenden dolayı satmak isterseniz spot klima alımı için bizler ile görüşebilirsiniz. Klima alımında genellikle siz değerli müşterilerimizin yaşamış oldukları en büyük sorunlardan birisi de sadece belirli markalara ait olan ve belirli bir kalite düzeyindeki klimaların satın alınmasıdır. Bunun için elinizde hangi markanın kliması olursa olsun bizler sorunsuz bir şekilde satın almaktayız.

Klimanızı uzun süreli olarak kullandığınızda veriminden düşüklük gösterebilir. Bu da kışın ısınmanızda yazın da soğuk hava elde etmenizde sorunlar meydana getirebilir. Klimanız istediğiniz gibi çalışmıyorsa elden çıkarmanın vakti gelmiş demektir. Bunun için ise klima alım satım ile ilgili profesyonel hizmet veren ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Düşük performansa sahip olan bir klima evinizde istediğiniz gibi bir verim sunmayacağı için sizlere yüksek elektrik faturası gibi çeşitli sorunları da beraberinde getirebilir. Bunun için de evinizdeki eskimiş ve artık yüksek bir performans ile çalışmayan klimanızı satabilirsiniz. Ancak çalışır durumdaki klimayı bile yok fiyatına satın alan yerler ile birlikte çalışmanız sizleri daha fazla mağdur edebilmektedir. Sizler de zor durumda kalmamak için klima alan yerler içerisinde İstanbul genelinde hizmet veren ve her türlü spot klimayı alan ekibimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Klimanın sorunsuz bir şekilde çalışması demek hem istediğiniz verimi elde etmek için hem de yüksek faturalar ödemek için oldukça önemlidir.

Genellikle klimalar verim düşüklüğünden dolayı satılmak istendiğinde oldukça düşük ücretlere satılmaktadır ya da yok fiyatına verilmektedir. Bizler ise verim düşüklüğü olan ya da hasarlı olan klimaları bile satın almaktayız. Bu sayede kullandığınız ve artık memnun kalmadığınız klimanızı bile satarak bir ücret elde edebilirsiniz. Sadece firmamız ile iletişime geçerek evinizdeki ya da iş yerinizdeki kapasitesi ne olursa olsun klimanızı satabilirsiniz. Defolu olan ya da ikinci el veya spot klima alımı için güvenebileceğiniz bir adres arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sizleri memnun edecek bir fiyata satacağınız klimanızın parasının üzerine ek yaparak yeni bir klima alarak klimanızı yok pahasına vermekten de kurtulmuş olacaksınız.